Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

eko-techcraft[1.6.4][MODY][TS3][FORUM][WWW][NON-PREMIUM][PvP ON][GREGTECH][MAPA SUROWCOWA][MAPA GŁÓWNA][NETHER][END][I WIELE WIELE WIECEJ!]


EKO-TechCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szanowny(a) Graczu,


Dnia 01-02-2014
Po restarcie mapy surowcowej zostało zgłoszone administracji, że nie da się wbić na serwer bo wyskakuje "Internal server error".

Gracze, którzy mają prawo ubiegać się o zwrot itemów:
- utherkor, koxu7802, thepsychol, lukasz96, sebextm, dekros987, kentros, jordan1910, harique, kiesiek, marcossalinas, drovcenter, vesp3r

GG:28309872 Skype:friczkoo

Jeśli ktoś ma jeszcze taki problem prosimy o zgłoszenie administracji serwera.


Dziękujemy za wybór naszego serwera.

Z poważaniem,

Friko9613


EKO-TechCraft

Opublikowano

moze i serwer bez lagow ale admin nie udzieli zadnej pomocy.

doslownie 20s przed crashem serwera postawilem quarry wracam odrazu po crashu i nawet cofnelo jaskinie w ktorej mialem quarry i skrzynki do niego...

dodatkowo nie jest to rzecz tania takie quarry zrobic na serwie cholernie trudno a admin potrafi sie tylko bronic regulaminem z ich forum. zamiast sprawdzic faktyczne logi serwera i rozwiazac problem

Nie zamierzam kontynuowac gry na serwerze gdyż jak bym w podobny sposów stracil quantuma (a crashy dzis juz bylo kilka) to admin i tak ma to w chuju

nie polecam.

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Proszę uprzejmie o zbanowanie gracza grającego pod nickiem "Zomi" za używanie cheatów, takich jak:

KillAura (Bicie np. plecami graczy, bicie z odległości 6-10 kratek)

Przez tego toksycznego gracza odeszło z pańskiego serwera już 7 graczy, co jest ogromną stratą.
Ten toksyczny gracz wraz ze swoim kolegą "Stimme" obrażają grających na pana serwerze graczy.

Jak i na pańskim serwerze głosowym TeamSpeak3. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie tego raportu. Dziękuję. Pozdrawiam.

Opublikowano

kiedy wbilem pierwszy raz na serva, to grało ok 30os, a teraz ledwo 15 gra. 

czy administracja widzi, ze gracze wam uciekaja z serva czy jak?.

Powiem tak, w weekend gra jak na razie około 30 osób a w tygodniu gra 15 osób. Czemu ?  Już Ci odpowiadam, połowa graczy chodzi do szkoły, a kilka graczy chodzi do pracy.

Proszę uprzejmie o zbanowanie gracza grającego pod nickiem "Zomi" za używanie cheatów, takich jak:

KillAura (Bicie np. plecami graczy, bicie z odległości 6-10 kratek)

Przez tego toksycznego gracza odeszło z pańskiego serwera już 7 graczy, co jest ogromną stratą.

Ten toksyczny gracz wraz ze swoim kolegą "Stimme" obrażają grających na pana serwerze graczy. 

Jak i na pańskim serwerze głosowym TeamSpeak3. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie tego raportu. Dziękuję. Pozdrawiam.

Po pierwsze chyba nie masz pojęcia jak ułatwiają dowody ss albo video ?

Po drugie serwer eko-techcraft posiada forum, na którym można to zgłosić.

Przykro nam ale Administracja nie siedzi 24/7, z powodu chodzenia do pracy i najczęściej jest w godzinach wieczornych.

Na forum eko-techcraft zostały zgłoszone 3 osoby, które zostały już ukarane i były one oparte na ss.

moze i serwer bez lagow ale admin nie udzieli zadnej pomocy.

doslownie 20s przed crashem serwera postawilem quarry wracam odrazu po crashu i nawet cofnelo jaskinie w ktorej mialem quarry i skrzynki do niego... 

dodatkowo nie jest to rzecz tania takie quarry zrobic na serwie cholernie trudno a admin potrafi sie tylko bronic regulaminem z ich forum. zamiast sprawdzic faktyczne logi serwera  i rozwiazac problem

Nie zamierzam kontynuowac gry na serwerze gdyż jak bym w podobny sposów stracil quantuma (a crashy dzis juz bylo kilka) to admin i tak ma to w chuju

nie polecam.

Regulamin serwera - nieznajomość regulaminu nikogo nie usprawiedliwia! ( przeczytaj sobie punkt numer 14 )

 

1. Zakaz używania nazw postaci o charakterze wulgarnym, rasistowskim lub obrażającym uczucia religijne [perm ban]

2. Zakaz nagminnego używania wulgaryzmów [3 ostrzeżenia potem ban 24h]

3. Zakaz niszczenia mienia cudzego będącego na mapie głównej [perm ban]

4. Zakaz budowania budowli o charakterze wulgarnym. [ban 7 dni]

5. Zakaz prześladowania użytkowników grających na serwerze [ban 7 dni]

6. Grief na mapie głównej [perm ban]

7. W domu nie można posiadac portalu do netheru [ban 24h]

8. Używanie skryptów, cheatów i innych wspomagaczy jest równoznaczne z banem na forum i serwerach [ban perm]

9. Jeżeli Moderator nadużywa swoich uprawnień zgłoś to na forum starając się dodać dowody (ss,wideo)

10. Ekipa serwera nie ingerują w jego życie (nie rozdają przedmiotów, nie pomagają budować)

11.Obowiązują ogólnopojęta zasada dobrego wychowania, ograniczonego zaufania, netykiety i normy socjalne.

12. Nie proś o zmianę czasu oraz o itemki

13. Zakaz ustawiania "/sethome" oraz blokowania drzwi, włazów i skrzyń na czyiś działkach.

14. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za stracone Itemy.

15. Nieznajomość regulaminu nikogo nie usprawiedliwia.

 

Były 2-3 crashe, ponieważ sprawdzaliśmy stabilność na nowszym silniku

Zostało to już ogarnięte i nie crashuje...

 

I powtarzam: "Czytać regulamin" bo potem jest spam do admina, a jeśli się coś nie podoba to nie musisz grać

 

PS: Tak na koniec: "admin potrafi sie tylko bronic regulaminem z ich forum" Po pierwsze regulamin jest na serwerze minecraft ale w połowie, cały regulamin jest na forum eko-techcraft i tam na spawnie pisze, że dalsza część na forum. Po drugie regulamin jest po to, żeby Admin albo Właściciel miał się o co oprzeć.

Opublikowano

 

Powiem tak, w weekend gra jak na razie około 30 osób a w tygodniu gra 15 osób. Czemu ? Już Ci odpowiadam, połowa graczy chodzi do szkoły, a kilka graczy chodzi do pracy.

i tu sie mylisz, bo wczoraj pytalem kilku stałych graczy i napisali, ze gra mniej ludzi, niż np 2tyg temu. 

Opublikowano

@UP

Osoby nie grają, z tego powodu, że na serwerze ekipa tzw. "Zomi'ego" nagminnie obraża innych graczy i używa wspomagaczy (tzw. cheaty). Teraz pytanie ode mnie. Chciałbyś być obrażany za napisanie np. "Cześć"? Bo ja nie.

@2xUP

Pański serwer nie ma przypadkiem czegoś takiego jak "Logi" ? :) Administracja nie patrzy na czat, nie sprawdza graczy? :)

Opublikowano

@UP

Osoby nie grają, z tego powodu, że na serwerze ekipa tzw. "Zomi'ego" nagminnie obraża innych graczy i używa wspomagaczy (tzw. cheaty). Teraz pytanie ode mnie. Chciałbyś być obrażany za napisanie np. "Cześć"? Bo ja nie.

@2xUP

Pański serwer nie ma przypadkiem czegoś takiego jak "Logi" ? :) Administracja nie patrzy na czat, nie sprawdza graczy? :)

Sprawdzamy graczy ale tu chodzi o oddanie quarry, a w regulaminu jest wyraźnie napisane, że administracja nie daje itemów, więc nie wiem o co Ci chodzi...

Opublikowano

Sprawdzamy graczy ale tu chodzi o oddanie quarry, a w regulaminu jest wyraźnie napisane, że administracja nie daje itemów, więc nie wiem o co Ci chodzi...

Ale tutaj nie mowa o quarry, tylko o obraźliwych określeniach kierowanych w stronę pańskich graczy :)

Opublikowano

 

 

Po pierwsze chyba nie masz pojęcia jak ułatwiają dowody ss albo video ?

Po drugie serwer eko-techcraft posiada forum, na którym można to zgłosić.

Przykro nam ale Administracja nie siedzi 24/7, z powodu chodzenia do pracy i najczęściej jest w godzinach wieczornych.

Na forum eko-techcraft zostały zgłoszone 3 osoby, które zostały już ukarane i były one oparte na ss.

jakis kolo napisal na forum, ze ma problem, a wy co ? wyjebke macie ...

ogólnie administracja ma wyje na serwer.

Pozdro

Opublikowano

Był i się zmył, jak zwykle serwery od tych właścicieli :)  xD  czekamy na kolejne nazwy np. gold, diamond itd.

 

Ts3 kaput

Www kaput

Serwer kaput

Jestem wesoły Tomek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...